ODA KAPI MODELİ

Sıradan oda kapı modeli ile ev dekorasyonu yerine farklı tasarımda daha dayanıklı ve uzun ömrülü bir iç oda kapısına sahip olmak isteyenlerin tercihi. Pvc üzeri mdf kaplamalı, kolay temizlenebilir yapıda, farklı camlı alanı, beyaz rengiyle temiz modern bir oda kapı modeli.

Dikdörtgen şekilli iç oda kapısı modelli yapısından farklı bir oda kapısı arayan müşterilerimizin en çok tercih ettiği model.  Kavisli cam modeli ile farklı modern oda kapısı tasarımını sizlerin beğenisine sunuyoruz.

باب الغرفة نموذج

العاديين نموذج باب غرفة مع تصميم مختلف بدلا من ديكور المنزل أكثر دواما وخيار لأولئك الذين يريدون أن يكون باب الغرفة الداخلية طويلة الأمد. PVC على يمول مغلفة وسهلة لتنظيف هيكل، منطقة زجاجية مختلفة، غرفة نظيفة الحديثة مع نموذج الباب الأبيض.

ROOM DOOR MODEL

It is preferred by those who want to have a durable and long-lasting interior room door in a different design instead of home decoration with ordinary room door model. It is a modern room door model which is made of MDF covered with pvc, easily cleanable, different glazed area, clean white color.

CHAMBRE PORTE MODÈLE

Modèle de porte ordinaire de chambre avec le choix de ceux qui veulent avoir un design différent plus durable et à long ömrül une porte de l’espace intérieur au lieu de décoration de la maison. PVC sur MDF revêtu, facile à nettoyer la structure, différente surface vitrée, une chambre propre et moderne avec le modèle de porte blanche.

Zimmertür MODELL

Gewöhnliche Raumtür -Modell mit der Wahl derjenigen, die ein anderes Design haltbarer und lange ömrül einer Innenraumtür anstelle von Heimtextilien haben wollen. PVC über MDF beschichtet, leicht Struktur, verschiedene verglaste Fläche zu reinigen, ein modernes, sauberes Zimmer mit weißen Tür Modell.